Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Grafitai pieštukams
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Grafito storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Ar kada esate išbandę patogumą, kurį teikia specialūs automatiniai pieštukai? Su šiais įrankiais piešti ar rašyti labai paprasta ir patogu išnaudojant visas jų galimybes. Automatiniai pieštukai puikiai pravers tiek biuro, tiek namų poreikiams ir visur suteiks reikiamą naudą. Skaitydami toliau rasite be galo platų automatinių pieštukų pasirinkimą šauniomis kainomis, tad nepraleiskite galimybės įsigyti tai, ko jau galbūt seniai ieškote.

Automatiniai pieštukai pagal skirtingus poreikius


Rašyti su automatiniais pieštukais dar patogiau nei su įprastais. Taip yra dėl ypatingo tvirtumo, kurį suteikia kokybiškos grafito lazdelės. Pieštuko nereikia drožti, nes jis nuolatos atsinaujina pats. Tai gana paprastas ir tikrai ne kažkoks stebuklingas kanceliarijos įrankis, apie kurį žino kone kiekvienas ir kurį įsigyti nėra didelė prabanga.

Pas mus rasite automatinių pieštukų pakuočių tiek mažesniais, tiek didesniais kiekiais. Pastarasis variantas itin parankus kūrybiniais darbais užsiimančioms įstaigoms, mokymo ir ugdymo įstaigoms. Tuo pačiu galėsite įsigyti ir įvairių kitų kanceliarinių reikmenų, reikalingų tiek rašymui, tiek piešimui, braižymui bei įvairioms kitoms kūrybinėms ir ne tik veikloms.

Asortimente rasite ir priedų automatiniams pieštukams – ypatingai tvirtų grafitų, galimi ir jų rinkiniai. Grafito storis labai skiriasi, tad rinkitės pieštukus pagal savo naudojimo poreikius. Priklausomai nuo pasirinkto storumo galima išvystyti nepriekaištingumą įvairiuose piešimo, rašymo darbuose. 

Daugelis automatinių pieštukų yra labai komfortiški, turi ergonomines laikymo zonas, yra su amortizuojama šerdele, kuri apsaugo pieštuką nuo lūžimo, todėl tai patikimas ir ilgaamžis įrankis, kurio šerdeles nuolatos keisdami galėsite be rūpesčių naudotis ilgą laiką.

Aukštos kokybės automatiniai pieštukai dar sklandesniam ir patogesniam piešimui! Kviečiame įsigyti visų reikiamų kanceliarijos įrankių patiems įvairiausiems braižymo, rašymo bei piešimo poreikiams gera kaina.