Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Monitorius ir klaviatūros, įvairūs elektronikos prietaisai labai greitai apsineša nešvarumais bei dulkėmis, tad tenka juos dažnai valyti. Tam, kad valymas būtų kokybiškas ir nepažeistumėte jautrios technikos, geriausia kuomet yra naudojamos specialiai sukurtos IT technikos valymo priemonės, kurių pas mus rasite labai platų asortimentą geromis kainomis. Kviečiame skaityti toliau, susipažinti su pasiūlymais ir įsigyti.

IT technikos valymo priemonės plačiam pasirinkimui


IT technikos valymo priemonės yra nepamainomas įrankis, reikalingas kasdienei darbo prietaisų švarai. Be jų svarbiems darbams naudojama technika būtų apleista ir nešvari, jau vien dėl to verta pasirūpinti tvarka ir švara darbo vietoje. Kodėl švara yra reikšminga darbui ir gerai savijautai sakyti turbūt net nereikia. Būtent todėl kiekvienu konkrečiu valymo atveju jums į pagalbą atskubės kokybiškos ir nebrangios IT technikos valymo priemonės.


Ypač jautriai į įvairias chemines priemones reaguoja ekranai, be kita ko, ant jų nešvarumai labiausiai ir išryškėja, matosi kiekviena dulkelė, todėl ekranų valymas tampa be galo aktualus. Ekranų valymui turime daugybę puikių pasiūlymų. Tai ekstra kokybės, itin aukštą atsparumo lygį nešvarumams suteikiantys įvairių rūšių valikliai su tvirto audinio mikropluošto šluostėmis. Naudodami juos ekranų nešvarumus galėsite tiesiog pamiršti ir ilgainiui jie nebekels rūpesčių.


Ne ką mažiau platesnis ir kitų valymo priemonių asortimentas, kuriame rasite pasirinkimų labai įvairiomis kainomis. Pateikiame kokybiškus, skirtingų gamintojų produkcijos variantus, tad pasiūla tikrai didelė – belieka tik išsirinkti.


Kokybiškos, patogaus naudojimo, itin efektyvios ir ilgalaikį veikimą užtikrinančios IT technikos valymo priemonės pagal pačius įvairiausius poreikius! Įsigykite mūsų internetinėje parduotuvėje dar pigiau ir gera kaina.