Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Pieštukams ir kitiems rašymo įrankiams susidėti skirtos pieštukinės padės palaikyti darbo vietoje dar didesnę tvarką ir patogumą. Patogiai susidėję rašymo priemones galėsite mėgautis nepriekaištinga švara ir visuomet rasti reikiamus įrankius po ranka. Skaitykite toliau ir sužinokite apie platų pieštukinių pagal skirtingus poreikius asortimentą, kuris pristatomas mūsų internetinėje kanceliarinių prekių parduotuvėje.

Skirtingų dydžių, formų ir dizaino pieštukinės


Turbūt net nereikia sakyti, jog tvarka ir švara darbo vietoje yra labai svarbi, nes padeda geriau susikaupti ir išlaikyti darbingumą. Tvarkingas stalas bus visuomet mielesnis akims nei chaotiškai nukrautas įvairiais daiktais. Pieštukinės yra pirmas žingsnis dar didesnės tvarkos darbo vietoje sukūrimui. 

Nors ir dažnai pieštukinės atrodo kaip smulkmena sakant, kad galima laisvai apsieiti ir be jų, tačiau tikri pokyčiai juk visada prasideda nuo mažų dalykų – įsigiję pieštukinę ir susitvarkę stalą norėsite tęsti tai ir toliau, atrasti ir kitų dar didesniam patogumui skirtų priemonių.

Pieštukinių įvairovė be galo didelė – pas mus pristatomas be galo platus asortimentas pagal skirtingus poreikius. Iš tiesų, pieštukinės pasižymi labai skirtingu dizainu ir būna įvairių spalvų bei formų, tad išsirinkite sau labiausiai patikusias. 

Galite rinktis vieno skyrelio didesnę pieštukinę, į kurią sudėsite visas kanceliarines priemones kartu, arba iš daugiau mažesnių skyrelių susidedančią – tuomet atsiranda galimybė patogiai suskirstyti rašymo priemones pagal dydį ir rūšį, sudėti jas į atskirus skyrelius. Kiekvienas susikurs norimą tvarką biure arba tiesiog namuose ant rašomojo stalo pagal savo skonį ir poreikius.

Viskas, ko reikia nepriekaištingai tvarkai ir patogumui darbo vietoje užtikrinti! Kviečiame įsigyti labiausiai patikusių pieštukinių bei kitų priemonių, reikalingų patogiam ir tvarkingam įrankių laikymui.