Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Turbūt net nereikia to sakyti, jog naudojantis prabangiais rašikliais rašymas tampa visai kitoks, nei įprastais. Prabangūs rašikliai yra stilingi, išvaizdūs, o taip pat be galo praktiški ir patogūs. Pamirštamos ne tik tokios problemos kaip kad rašalo liejimasis ar blankumas, bet ir galima lengviau bei sklandžiau kurtis nepriekaištingo grožio, patogius užrašus. Toliau skaitydami rasite platų prabangių rašiklių skirtingiems poreikiams asortimentą.

Prabangūs rašikliai – kodėl verta naudoti?


Prabangūs rašikliai nepamainomi visur – tiek konferencijose ir kitokiuose dalykiniuose susitikimuose, kur padėti ant stalo šalia gražios užrašinės jie suteikia tam tikrą organizuotumo ir nepriekaištingumo įvaizdį, tiek naudojant juos asmeninėms reikmėms, rašant eiles, dienoraščius ar tiesiog žymintis užrašinėse aktualią sau svarbią informaciją.

Pas mus rasite platų prabangių rašiklių bei kitų kanceliarinių priemonių asortimentą pagal skirtingus rašymo poreikius. Tai ir tušinukai, ir plunksnakočiai, ir kitokios rašymo priemonės bei jų rinkiniai, pritaikyti pagal skirtingus poreikius. Prabangių rašiklių pasirinkimai skiriasi ne tik savo dizainu bei išvaizda, bet ir funkcionalumu, naudojimo ypatybėmis. Kairiarankiai taip pat ras sau tinkamų plunksnakočių bei kitų rašymo priemonių.

Puikios verslo dovanų idėjos


Jeigu pristigo minčių, ką dovanoti, prabangūs rašikliai bei kiti nekasdieniški kanceliarijos reikmenys galėtų būti viena iš geresnių idėjų. Jeigu žmogus, kuriam ieškote dovanos, mėgsta rašyti ranka ir dar neturi su savimi gero rašiklio, tuomet ši dovana tikrai jam būtų labai vertinga, kaip ir prabangios užrašinės ar kiti kanceliariniai įrankiai. Prabangius rašiklius galima pateikti ir kaip verslo dovaną, jų blizgus paviršius yra pritaikytas graviruoti norimus inicialus, sukurti išties išskirtinę staigmeną.

Viskas ko reikia patogiam, maloniam, nepriekaištingam rašymui ir dar didesniam jūsų asmeniniam patogumui. Išsirinkite iš plataus rašiklių asortimento gera kaina!