Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Tvarkai ir švarai palaikyti reikia ne tik dėmesio ir laiko, bet ir kokybiškų valymo priemonių. Ne paslaptis, kad daugiausiai purvo kaupiasi ant grindų, kur nusėda visi nešvarumai ir dulkės. Nešvarumus labai linkę kaupti ir kilimai, kuriems reikalinga reguliari priežiūra. Šiuo atveju labai pravers kokybiškos grindų ir kilimų valymo priemonės, kurių pas mus rasite platų asortimentą, tad kviečiame skaityti toliau ir įsigyti.

Grindų ir kilimų valymo priemonės pagal skirtingus poreikius


Deja, bet valymas mažai kam kelia malonumą. Tai užima daug papildomų pastangų ir laiko. Gerai, kad yra sukurtos kokybiškos grindų ir kilimų valymo priemonės, su kuriomis galima pasiekti ilgalaikį efektą ir valyti prireikia ne taip dažnai. Tai padeda sutaupyti ne tik daug brangaus laiko, bet ir nekokybiškoms valymo priemonėms skiriamų išlaidų, kuomet rezultatai vis nuvilia.


Tiekiame tik aukščiausios kokybės, biologiškai patikrintus valymo reikmenis, gaunamus iš profesionalių gamintojų. Jas naudodami užtikrinsite nepriekaištingą švarą be didesnių pastangų.


Pakuotės pristatomos labai įvairiais kiekiais – ir mažesniais, ir didesniais. Sau tinkamų pasiūlymų ras tiek pavieniai pirkėjai, tiek įmonės. Paprastai, namuose valymo priemonių reikia ne tiek daug, o jeigu patalpos didesnės ir valoma dažniau, verta apsirūpinti švaros priemonėmis į priekį. Pristatome geras valymo reikmenų kainas pagal pačių įvairiausių įstaigų poreikius.

Kokias valymo priemones rinktis?


Kadangi asortimentas labai platus ir švaros priemonės pritaikytos skirtingoms reikmėms, geriausia būtų rinktis atsižvelgiant į savo poreikius. Priklausomai nuo pasirinktos valiklio rūšies, jis gali tikti plytelių, akmens, linoleumo, medžio dangoms, lakuotoms ir laminuotoms ar PVC grindims, skirtingų rūšių kiliminėms dangoms.


Jeigu kartais kils klausimų – pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Prieš naudojant valymo priemones visuomet reikėtų atidžiai įsigilinti į aprašymą ir žinoti, kam bus taikomi valikliai, vadovautis pateikiamomis naudojimo instrukcijomis, būti įsitikinus priemonės tinkamumu ir kad ji nesugadins valomos medžiagos.


Patikimos, kokybiškos grindų ir kilimų valymo priemonės leis pamiršti rūpesčius ir galėsite mėgautis ilgalaike švara. Įsigykite iš plataus asortimento gera kaina!