Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kai ilgainiui ima kauptis daug dokumentų, svarbu palaikyti lentynose tvarką ir aiškumą. Tvarkingai laikomi dokumentai, kaip ir švara bei tvarka pačioje darbo vietoje, padeda lengviau susikaupti, dirbti ir jaustis efektyviau, greičiau rasti tai, ko ieškoma. Toliau skaitydami atrasite platų archyvavimo priemonių pasirinkimą, kurios leis palaikyti nepriekaištingą tvarką dokumentų lentynose ir užsitikrinti sau dar didesnį patogumą.

Dokumentų laikymo ir archyvavimo priemonės plačiam pasirinkimui


Dokumentų laikymo ir archyvavimo priemonės gali būti labai įvairios ir atitikti skirtingus poreikius. Pas mus rasite iš esmės viską, kas yra naudojama dokumentų tvarkymui daugelio įmonių. Tai ne tik dokumentų aplankai ir įmautės, bet ir specialūs dėklai, kartoniniai vokai, archyvavimo dėžės, segtuvai bei daug kitų pasirinkimų, įskaitant ir tokias smulkmenas kaip skirtukai dokumentams ir specialūs lipdukai dar patogesniam informacijos dokumentuose išskyrimui ir žymėjimui.

Labai skiriasi įmaučių bei aplankų spalvos ir dizainas, o taip pat gamybos medžiagos, tad rasite begalę pačių įvairiausių pasirinkimų. Siekiame užtikrinti platų skirtingų įmonių gaminių asortimentą skirtingomis kainomis, pagal kiekvieno individualius poreikius. 

Mūsų klientai – tiek didelės ir mažesnės įmonės, perkančios priemones dokumentams milžiniškais kiekiais, tiek pavieniai pirkėjai, ieškantys patogių sprendimų dokumentų tvarkymui savo reikmėms. Kviečiame apsidairyti prekių asortimente iš arčiau ir išsirinkti.

Patvarios ir kokybiškos dokumentų laikymo bei archyvavimo priemonės dar didesniam patogumui ir tvarkos darbo vietoje palaikymui! Daugybė dėmesio vertų pasirinkimų ir dar geresnės prekių kainos leis įgyvendinti kone visus biuro poreikius ir ženkliai sutaupyti.