Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Nugarėlės plotis
mm
-
mm
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Žiedų skaičius
-
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...12

Tam, kad visi dokumentai būtų laikomi tvarkingai ir visada galėtumėte turėti juos po ranka, o prireikus ką nors svarbaus atrasti nereikėtų ilgai ieškoti, pravartu juos sudėti į specialus segtuvus ir surūšiuoti pagal kategorijas. Tuomet darbo lentynos bus tvarkingos, nepriekaištingos, galėsite mėgautis dar didesniu patogumu. Visa tai įgyvendinti leis specialūs dokumentų segtuvai ir kitos dokumentų laikymo bei archyvavimo priemonės, kurių pas mus įsigysite iš itin plataus asortimento.

Segtuvai pagal jūsų poreikius


Ko gero sunku būtų atrasti kitą kanceliarinių prekių kategoriją, kuri būtų tokia gausi ir įvairialypė kaip kad dokumentų segtuvai. Segtuvų kategorija tokia didelė ir plati dėl to, kad būtų sudarytas kuo platesnis ir kuo geresnis asortimentas, leidžiantis įgyvendinti visų poreikius. 

Juk kiekvienas mėgsta dokumentus susisegti ir juos laikyti skirtingais būdais. Vieni labiau rinksis klasikinį segtuvų stilių, kiti ieškos ko nors išskirtinio ir modernaus, rinksis labiau arba vienspalvius ir panašių atspalvių, arba įvairiaspalvius segtuvus tam, kad galėtų susikurti gražias darbo lentynas.

Segtuvų įvairovė paremta ne vien skirtingomis spalvomis bei atspalviais, išvaizda ir dizainu. Skiriasi taip pat jų dydžiai, kaip ir susegimo tipas. Dažniausiai rasite žiedinius segtuvus su skirtingo skersmens žiedais, kurie yra labai patogūs. Skiriasi ir segtuvų gamintojai, tad prekės pas mus pristatomos labai nevienodomis kainomis, pritaikytomis pagal skirtingus poreikius.

Įmonėms ir įstaigoms, kurioms yra aktualus darbas su dokumentais siūlome įsigyti ne pavienius segtuvus, o specialius segtuvų rinkinius dideliais kiekiais. Daugiau perkant tuo pačiu ir sutaupysite, todėl tai bus puiki ir savalaikė investicija į dar didesnį ofiso dokumentacijos tvarkingumą. Segtuvai pravers ne tik biuro, bet ir namų reikmėms – į juos galėsite susidėti svarbius konspektus ar asmeninius dokumentus.

Kodėl verta naudoti segtuvus?


Segtuvas yra itin patogus įrankis, naudojamas skirtingo formato popieriaus lapams susegti. Galite rinktis susegimą su įmautėmis arba be jų, tiesiog susegant lapus. Segtuvai puikiai praverčia tiek įvairių dokumentų laikymui, tiek užrašams, konspektams. Faktiškai, jų panaudojimo būdų yra daugybė ir viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei išradingumo. Mūsų pareiga – užtikrinti platų segtuvų ir kitų kanceliarinių priemonių asortimentą, o jums belieka patiems sugalvoti, kur ir kaip tas priemones pritaikyti.

Aukščiausia kanceliarijos reikmenų kokybė


Tiek segtuvai, tiek bet kurios kitos kanceliarinės priemonės, kurias randate mūsų prekių asortimente, yra aukštos kokybės, jas gauname iš patikimų ir gerai visame pasaulyje žinomų gamintojų. Siekiame užtinti ne tik geras kainas ir platų asortimentą, bet ir nepriekaištingos kokybės sprendimus, kurie būtų ilgaamžiai ir leistų be rūpesčių mėgautis visais kokybiškų kanceliarinių įrankių teikiamais patogumais. 

Didelė segtuvų dalis, kurią rasite, yra pagaminta iš perdirbtų medžiagų siekiant užtikrinti dar didesnę ekologiją, tad pirkdami prisidedate prie švaresnės aplinkos kūrimo ateities kartoms.

Be segtuvų prekiaujame ir visais kitais sertifikuotais kanceliariniais reikmenimis, kurių gali prireikti dokumentų tvarkymui, susegimui ir rūšiavimui. Tai ir specialios skirtingų formatų įmautės, archyvavimo pakuotės, įvairiaspalviai aplankai, o taip pat skirtukai, lipdukai ir viskas, ko gali prireikti tiek patogiam informacijos žymėjimui bei išskyrimui, tiek dokumentų susegimui, kategorizavimui ir tvarkymui nepriekaištingai įrengtose lentynose.

Kaip išsirinkti?


Natūralu, jog dėl tokios prekių gausybės išsirinkti ne visada gali būti lengva, ypač kai gerai nežinote apie savo poreikius. Galima rinktis vieną ar kitą segtuvų tipą, bet tai didelės įtakos neturės. Svarbiausia, kad segtuvai tiktų pagal dokumentų dydį, o taip pat būtų jums parankaus susegimo būdo. Kreipkitės, jeigu kyla klausimų dėl segtuvų ir kitų kanceliarijos reikmenų kokybės bei pasirinkimų – mielai padėsime išsirinkti, kad tiktų pagal pačius išrankiausius dokumentų archyvavimo poreikius.

Aukštos kokybės ir išvaizdžių segtuvų pasirinkimai geromis kainomis! Jūsų laukia daugybė biuro reikmenų, leisiančių lengvai įgyvendinti tvarką darbo lentynose ir ne tik.