Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Talpa, apimtis
mm3
-
mm3
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Segikliai – populiarios kanceliarinės priemonės, padedančios susegti, susistemintai pateikti daugybę tarpusavyje susijusių įvairios informacijos, dokumentų popieriaus lapų. Segiklių gali būti daug ir įvairių, jie gali skirtis savo dydžiu, spalva, fizine išvaizda, techniniais parametrais, galimybėmis (pvz., maksimaliu vienu kartu galimų susegti lapų skaičiumi). Atsižvelgdami į skirtingus segiklius perkančių žmonių poreikius, 4Office.lt parduotuvėje siūlome Jums įsigyti pačių įvairiausių segiklių, įvairaus popieriaus susegimo priemonių, padėsiančių Jums greičiau, efektyviau atlikti kasdienines darbo, mokymosi užduotis!

 

Segikliai lapams, dokumentams, popieriui

         Segikliai lapams, dokumentams, įvairiam popieriui paprastai skirstomi pagal dydį, segimui naudojamų sąsagėlių talpą, sąsagėlių matmenis bei maksimalų vienu kartu galimų susegti lapų skaičių. Klientams pasiūlyti galime pačių įvairiausių - ir 10, ir 30-40, ir net 200 lapų vienu kartu susegti galinčių, ir didesnių, ir mažesnių, ir 50, ir 100 sąsagėlių viduje talpinti galinčių segiklių. Renkantis segiklį patariame apgalvoti tai, kokie bus jo naudojimo tikslai, vidutinės vienu kartu susegti norimų dokumentų apimtys. Verta atkreipti dėmesį ir į informaciją, nurodančią, jog naudodamiesi konkrečiu segikliu, norimą darbą atliksite lengviau! Tokią informaciją galite rasti prie kai kurių mūsų el. parduotuvėje parduodamų segiklių. Atnaujiname, plečiame siūlomų prekių asortimentą tam, jog kiekvienas mūsų svetainėje apsilankantis asmuo rastų tai, ko ieško!

 

Segikliai internetu už gerą kainą

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų segiklių bei jiems reikalingų sąsagėlių pasirinkimą: įvairių spalvų, formų segikliai padės Jums greitai ir efektyviai susisteminti norimą informaciją, greičiau, efektyviau atlikti kasdienines darbo, mokymosi veiklos užduotis! Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius prekių pristatymo būdus (pirkinius atsiimti galite Jūsų pasirinktame DPD paštomate, per kurjerį arba  mūsų fizinėje parduotuvėje). Nuolat plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas prekes!