Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lipdukų kiekis lape
-
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
100 x 180 mm
130 x 230 mm
93 x 93 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Biuruose ir įvairiose įstaigose pravers specialūs informaciniai ženklai, padedantys lengviau susigaudyti ir nurodantys aktualią informaciją. Daugiausiai tai lipdukai ar lentelės, kuriuos reikia klijuoti ir tvirtinti gerai matomose, tam skirtose vietose. Toliau skaitydami sužinosite apie platų informacinių ženklų pasirinkimą ir nebrangiai galėsite išsirinkti tai, kas tiktų pagal jūsų poreikius.

Informaciniai ženklai dar didesniam aiškumui


Svarbios informacijos perdavimui vieni kitiems žmonės yra sukūrę vienokius ar kitokius simbolius, kuriuose užkoduojama tai, kas aktualu. Simboliuose gali būti įrašyti perspėjimai ar tiesiog perteikiama aktuali, žinojimui būtina informacija, palaikanti visokeriopą aiškumą. Dažniausiai tai kokia nors ikonėlė, bet gali būti ir užrašas ar trumpinys.


Informaciniai ženklai yra privalomi viešose įstaigose, biuruose, kitose vietose, kur kasdien buriasi žmonės, ateina lankytojai. Nors ir dažnai informaciniai simboliai atrodo kaip smulkmena ar savaime suprantamas dalykas, kuris net nekrinta į akis, jų svarba labai didelė ir gali padėti susigaudyti pasiklydus, ieškant tualeto ar išėjimo. 


Naudoti informacinius ženklus reikia ir įvairiais saugumo sumetimais. Jeigu kartais kiltų gaisras ar ištiktų kokia nors kita nelaimė, ženklai padėtų greičiau ir saugiau evakuotis. Informaciniuose ženkluose nurodyta svarbiausia saugumo informacija, padedanti susigaudyti ir rasti reikiamą evakuacijos kryptį nelaimių metu. Itin sudėtingais atvejais informaciniai ženklai gali padėti net išgelbėti gyvybę, kaip ir kitos saugumo priemonės, kurių būtina laikytis kiekvienoje įstaigoje.

Platus informacinių simbolių pasirinkimas


Pas mus rasite be galo platų simbolių pasirinkimą tiek lipdukų, tiek lentelių formatu. Skiriasi simbolių dydžiai ir juose užkoduota svarbi informacija. Tai ir ženklai, draudžiantys rūkyti, ir rodyklės, nurodančios kryptį, ir telefono, šiukšliadėžės, tualeto ar gesintuvo vietą nurodantys simboliai bei daug daugiau. Specialūs ženklai praneša, jog įeidami į patalpas esate stebimi vaizdo kameromis, nurodo, kur eiti pašaliniams draudžiama, kur yra pavojinga dėl elektros pavojaus ir t.t.


Natūralu, jog bet kuriai naujai įsikūrusiai ar remonto darbus atlikusiai įstaigai gali prireikti labai daug ir įvairių informacinių reikšmių lipdukų, todėl sudarėme platų, visokeriopus poreikius atitinkantį asortimentą tam, kad jame greitai ir lengvai rastumėte tai, ko reikia labiausiai. Pas mus pristatomi ir dažniausiai naudojami informaciniai simboliai, ir retesni pasirinkimai, pritaikyti specialiems poreikiams.


Asortimente rasite ne vien patalpoms, bet ir automobiliams ar viešajam transportui tinkamų lipdukų, ženklų. Tai yra, pavyzdžiui, ant galinio automobilio stiklo klijuojami ženklai, įspėjantys, jog viduje vežamas kūdikis ir pan. Autobusuose ir kituose viešojo transporto vietose klijuojami ženklai, draudžiantys valgyti ledus, rūkyti, kalbėti telefonu ar kalbinti vairuotoją, nurodantys evakuacinius išėjimus per langus ir pan. Ženklų gausa gali būti be galo didelė – pas mus pristatoma plati jų įvairovė.


Be simbolių taip pat rasite paprastų spalvotų lipdukų, klijavimo etikečių, tvirtinimo elementų ir visko, ko gali reikėti patogiam informacinių ženklų įrengimui. Kviečiame susipažinti su asortimentu iš arčiau ir išsirinkti labiausiai tinkančias prekes.

Kur tvirtinti simbolius?


Simbolius priklijuoti arba pritvirtinti reikėtų priklausomai pagal jų paskirtį ir nurodytą juose informaciją. Ideali vieta simbolių klijavimui yra virš durų, prie įėjimų ir išėjimų, ant sienų, kitose gerai matomose vietose, svarbu, kad paviršius būtų tinkamas klijuoti. Kartais klijuojami lipdukai, o kartais gali būti kabinamos šviečiančios lentelės. Kaip ir minėta, simboliai turi padėti susigaudyti ieškant ko nors arba išsigelbėti evakuacijos metu.


Įmonių ir įstaigų vadovams pravartu būtų susipažinti su oficialiu mūsų valstybėje informacinių ženklų reglamentavimu. Apie visa tai rasite šioje nuorodoje.


Informaciniai ženklai plačiam pasirinkimui! Visai nebrangūs, kokybiški ir būtini įvairiems poreikiams. 4office internetinė parduotuvė užtikrins kone viską, jog informacinių simbolių įrengimui nieko nepritrūktų.