Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Vaškinės, pastelinės ir aliejinės piešimui skirtos kreidelės perkamos ir pradedančiųjų piešėjų – mėgėjų, siekiančių įdomiai, smagiai praleisti laisvalaikį, ir menininkų – profesionalų, norinčių savo rankomis nupiešti tikrus šedevrus bei kuriamiems darbams ieškančių naujų, įvairiaspalvių, jų matymą, požiūrį atskleisti padedančių atspalvių! Visai nesvarbu, ar Jūs – pradedantysis piešėjas – mėgėjas, ar profesionalas, mūsų -  4Office.lt - internetinėje parduotuvėje neabejotinai rasite norimų įvairiaspalvių aukštos kokybės vaškinių, pastelinių aliejinių kreidelių bei jų rinkinių itin gera kaina!

 

Vaškinės kreidelės

Vaškinės piešimo kreidelės – piešimo priemonės, kurios paprastai suformuojamos į ritinio formos lazdeles. Jas paprastai sudaro spalvinis pigmentas bei vaškas ar parafinas.  Vaškines kreideles dažniausiai naudoja vaikai įvairiems rašymo ar piešimo darbams. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kad tokios yra itin populiarios tarp mažųjų menininkų, jas neabejotinai gali naudoti ir pažengę piešėjai, dėl vaškinių kreidelių unikalumo galintys jomis sukurti įvairių įspūdingų darbų arba tiesiog smagiai praleisti savo laisvalaikį. 4Office.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti, įsigyti daugybę skirtingų aukštos kokybės vaškinių kreidelių gera kaina!

 

Pastelinės kreidelės

Pastelinės piešimo kreidelės – piešimo priemonės, kurios yra suformuojamos į ritinio ar kitos formos lazdeles. Pastelines kreideles sudaro spalvinis pigmentas bei iš gumos arba metilo celiuliozės padaryta rišančioji medžiaga. Naudojamos ir pradedančiųjų piešėjų, mėgėjų, pastelinės kreidelės neabejotinai yra pamėgtos ir profesionalių piešėjų, jomis kuriančių įvairius įspūdingo grožio darbus. 4Office.lt el. parduotuvėje galite gera kaina išsirinkti  itin įvairių aukštos kokybės pastelinių kreidelių, jų rinkinių!

 

Aliejinės kreidelės

Aliejinės piešimo kreidelės – piešimo, tapybos priemonės, kurios suformuojamos į ritinio  ar kitos formos lazdeles, jas sudaro spalvinis pigmentas, sumaišytas su rišančiąja nedžiūstančio aliejaus ir vaško mišinio medžiaga. Naudojamos ir piešėjų – profesionalų, ir mėgėjų, savo įspūdingomis, įvairiomis spalvomis aliejinės kreidelės neabejotinai praturtins Jūsų piešiamus meno kūrinius bei pagražins turiningai, originaliai leidžiamą laisvalaikį! 4Office.lt el. parduotuvėje galite rasti įvairiaspalvių aukštos kokybės aliejinių kreidelių bei jų rinkinių itin gera kaina!

 

Pirkti internetu žema kaina - apsimoka!

Mes – 4Office.lt – savo klientams internetu siūlome įsigyti itin kokybiškas piešimo, rašymo priemones. Svarbu, jog rašymo, piešimo priemonės būtų ne tik itin kokybiškos, patvarios, bet ir patogios, malonios naudoti. Tai itin svarbu, kai kalbame apie vaškines, pastelines ir aliejines kreideles - neatsiejamą darbo ir laisvalaikio piešimo priemonę! Mūsų svetainėje klientams siūlome įsigyti pačias įvairiausias aukštos kokybės kreideles, jų rinkinius itin gera kaina! Ar nusprendėte savo laisvalaikį paįvairinti nauja – piešimo – veikla ir ieškote norimų priemonių, ar norite įsigyti įvairiaspalvių kreidelių, padėsiančių Jums tiksliai perteikti Jūsų sugalvoto piešinio vaizdinį ant popieriaus lapo – apsilankę mūsų internetinėje svetainėje rasite pačių įvairiausių pastelinių, aliejinių, vaškinių kreidelių,  padėsiančių Jūsų idėjas, mintis, norus ryškiomis spalvomis perteikti, pavaizduoti ant popieriaus lapo!