Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Mergaitėms
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...13

Penalas - tai universalus dėklas rašikliams ir kitoms kanceliarinėms priemonėms. Sudėjus visas priemones į vieną dėklą, neprireiks karštligiškai ieškoti kuprinėje pasimetusio parkerio. Penalas apsaugos likusius daiktus nuo išsiliejusio rašalo, tušo ar neištuštinto drožtuko turinio. Jis ne tik yra būtinas mokyklinis aksesuaras vaikams, tačiau gali padėti palaikyti tvarką ir suaugusiojo rankinėje.

Penalą pasirinkti reikėtų pagal individualius poreikius. Jei priemones norisi nešiotis itin saugiai – tiks dėklas pagamintas iš smūgiams atsparios medžiagos. Norintiems žaismingo dizaino, gali patikti silikoninis kaktuso formos ar dėkliukas pabaisiukas su akytėmis. Renkantis penalą vertėtų atkreipti dėmesį ir į jo funkcionalumą - talpumą, matmenis, medžiagos rūšis, užsegimo tipą.

Pirmokams

Pats populiariausias rašiklių dėklas pirmokui yra forminis penalas. Į pirmoko penalą turi tilpti išties nemažai daiktų. Parkeris, atsarginės rašalo kapsulės, trintukas, drožtukas, žirklės, klijai, liniuotė, spalvoti pieštukai ir flomasteriai. Nereikėtų stebėtis, jei tai dar ne visas sąrašas. Todėl akivaizdu, kad penalas pirmiausia turi būti talpus. Forminis penalas įprastai būna 2 - 3 skyrių arba turi keletą atvartų su tampriais laikikliais rašikliams. Juose galima ne tik sutalpinti nemažai „amunicijos“, bet ir lengvai atrasti reikiamą priemonę – paprasta palaikyti tvarką. Be to, tvirta bet paminkštinta tokio penalo išorė atlieka ir apsauginę funkciją.

Jei ne visos priemonės telpa į atrodytų nemažą penalą, nevertėtų rinktis pernelyg didelio. Labai didelis penalas kuprinėje užims nepatogiai daug vietos. Spalvotiems pieštukams ir flomasteriams ar net žirklėms ir liniuotei patogu įsigyti papildomą vieno skyriaus, užtrauktuku užsegamą pieštukinę.

Paaugliams

Nuspręsti koks penalas tinkamiausias paaugliams – gana sudėtinga užduotis. Patogus ir kompaktiškas, neužima daug vietos kuprinėje? O gal itin didelis, kuriame tilps ne tik rašikliai, bet ir skriestuvas, matlankis ir kiti panašūs reikmenys? Be to, kad norisi pagalvoti apie funkcionalumą, penalai paaugliams neretai turi atspindėti jų asmenybę ir estetinį skonį. Atrodytų įprasta, jog mergaitei turėtų patikti šviesių, švelnių atspalvių, gėlėtas penalas. O berniukui tamsių ar ryškių spalvų dėklas su superherojais. Nenustebkite, jog dažnam šiuolaikiniam paaugliui tokia taisyklė gali ir negalioti.

Penalai berniukams bei mergaitėms už geriausia kaina internetu

Žaismingo dizaino, itin talpūs ar elegantiški, vos keliems rašikliams – mūsų parduotuvėje www.4office.lt penalų pasirinkimas tikrai gausus. Čia rasite dėkliuką ar dėžutę rašikliams, tinkama ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Mūsų turimų prekių kaina palanki kiekvienos šeimos biudžetui. Penalą internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.