Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Talpa, apimtis
mm3
-
mm3
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
P-1
P-3
P-4
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
406 x 594 x 320
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kaip pasirinkti dokumentų naikiklį?

Daugiau informacijos >Čia< Kaip pasirinkti dokumentų naikiklį?

Nors vis daugiau svarbios informacijos yra saugoma elektroninėje erdvėje, be popierinių dokumentų, kuriuose esanti informacija neretai yra itin konfidenciali, apsieina reta įmonė, šių galima atrasti ir privačiuose namuose. Kai dokumentai turi būti ne archyvuojami, o, priešingai, saugiai sunaikinami, nepamainomas sprendimas  – dokumentų naikiklis, skirtas popieriaus lapų smulkinimui į skirtingo dydžio juosteles ar gabalėlius. Dokumentų naikikliai, atsižvelgiant į įvairius techninius parametrus, pavyzdžiui, saugumo klasę, našumą (per minutę sunaikinamų dokumentų kiekį) ir kita, gali būti naudojami tiek namuose, tiek biure. 

Dokumentų naikikliai garantuoja saugumą bei slaptumą

Saugumo bei konfidencialumo užtikrinimas – pagrindinė funkcija, kurią atlieka dokumentų naikiklis, dar aktualesne tapusi patvirtinus BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Logiška, kuo smulkiau yra susmulkinamas popieriaus lapas, tuo sunkiau būtų surinkti atskiras jo daleles bei perskaityti dokumente esančią informaciją.

Priklausomai nuo to, kaip smulkiai yra sunaikinamas dokumentas, yra išskiriamos 7 dokumentų naikiklių saugumo klasės (lygiai). P1 – žemiausia dokumentų naikiklių klasė, kai A4 formato lapas yra susmulkinamas į juosteles, ne didesnes nei 12 mm. Palyginimui, naudojantis dokumentų naikikliu, užtikrinančiu didžiausią P-7 saugumo klasę, A4 formato lapas yra susmulkinamas į maždaug 15000 smulkių gabalėlių, kurių kiekvieno dydis – 0,8 x 5 mm. Tai – pasirinkimas, rekomenduojamas tiems pirkėjams, kuriems yra reikalingas itin konfidencialių dokumentų sunaikinimas. Taip susmulkinto popieriaus lapo surinkti atgal  ir perskaityti jame esančios informacijos faktiškai neįmanoma.

Nežinote, su kokio konfidencialumo informacija gali tekti susidurti? Norint, jog dokumentų naikinimo saugumas atitiktų BDAR nurodymus reikalavimus, derėtų rinktis dokumentų naikiklį, atitinkantį ne mažesnę nei P4 saugumo klasę.

Ką derėtų žinoti, renkantis dokumentų naikintuvą?

Saugumo klasė – ne vienintelis kriterijus, į kurį, norint, jog įsigytas dokumentų naikiklis patenkintų individualius poreikius, susijusius su šio prietaiso funkcionalumu, derėtų atkreipti dėmesį.

Dokumentų naikiklio našumas

Dokumentų naikiklio našumas – tai rodiklis, apibūdinantis, kokį 80 g gramatūros lapų skaičių aparatas yra pajėgus susmulkinti per 1 minutę. Pavyzdžiui, dokumentų naikiklis, per minutę susmulkinantis 10 popieriaus lapų, puikiai tiks individualiam naudojimui namuose ar nedideliame biure. Jei aktualu didesnio kiekio dokumentų naikinimas, rekomenduojama rinktis našesnius dokumentų naikiklius, pajėgius susmulkinti ir kelis šimtus lapų per trumpą laiką. Žinoma, toks dokumentų naikiklis kaina – brangiau atsieisiantis pirkinys.

Per vieną kartą susmulkinamų dokumentų kiekis

Žinant, jog naikinamų dokumentų kiekis bus didelis, rekomenduojamas dokumentų naikiklis, per vieną kartą susmulkinantis kuo didesnį kiekį popieriaus lapų. Asmeniniam naudojimui visiškai pakanka mažesnių, ne tokių našių ir gana pigių dokumentų naikiklių, vienu metu smulkinančių, pavyzdžiui,  8 lapus. Tačiau gamintojai siūlo ir gerokai našesnių, modernesnių modelių, iš karto galinčių susmulkinti net kelias dešimtis popieriaus lapų.

Dokumentų naikiklio triukšmingumas

Norint, jog veikiančio dokumentų naikiklio triukšmas nevargintų, rekomenduojama rinktis 45-65 dB triukšmo lygio neviršijančius prietaisus.

 

 Dokumentų naikikliai internetu už gerą kainą

Mūsų prekių asortimente klientams siūlomi įvairių gamintojų dokumentų naikikliai, tarpusavyje besiskiriantys saugumo klase, našumu, vienu metu susmulkinamų popieriaus lapų skaičiumi, triukšmo lygiu ir kitais techniniais parametrais, įtakojančiais ir šio prietaiso kainą.

Siekdami pirkėjams palengvinti pasirinkimą, stengiamės pateikti kuo išsamesnę informaciją apie kiekvieno parduodamo dokumentų naikiklio modelį. O, iškilus bet kokiems papildomiems klausimams, mielai suteiksime profesionalią konsultaciją. 

Pirkti internetu ne tik paprasta ir patogu: savo klientams stengiamės pasiūlyti prekes mažiausia kaina.