Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
A5
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Biuro popierius yra kasdienė kiekvienos įmonės ar įstaigos darbo priemonė. Nuo pasirinkto biuro popieriaus priklauso ne tik dokumento išvaizda ir jo reprezentatyvumas. Tinkamas spausdinimo popierius užtikrina sklandų kopijavimo aparatų bei spausdintuvų darbą ir taupų spausdinimo dažų naudojimą, o tai yra svarbu visokeriopam spausdinimo sklandumui bei kokybei. 

Visuomet geriausia yra rinktis kokybišką biuro popierių, leidžiantį visais atžvilgiais sutaupyti ir pasiekti geriausių rezultatų. Būtent tokio popieriaus spausdinimui pasirinkimus ir rasite „4office“ internetinėje parduotuvėje, ir ne tik biuro popieriaus, bet ir daug kitų dėmesio vertų pasirinkimų.

Aukštos kokybės biuro popierius

Pasižiūrėkime į biuro popierių kaip į įrankį. Tai yra praktiškas darbo įrankis, turintis labai plačias panaudojimo galimybes. Jis tinka tiek spausdinimui, tiek kūrybinių projektų įgyvendinimui, įvairioms kitoms reikmėms. Kaip jį panaudosite, priklauso tik nuo jūsų. Mes siekiame užtikrinti platų, įvairius poreikius atitinkantį popieriaus pakuočių asortimentą, tad jums belieka tik atrasti, kaip jį pritaikyti ir ką su juo sugalvoti.

Tačiau pirmiausiai pakalbėkime apie kopijavimo popieriaus kokybę. Juk ji yra svarbiausias veiksnys, lemiantis pasirinkimą.

Jei spausdinate dokumentus partneriams, svarbiems susitikimams ir pristatymams, jums reikės aukštos kokybės biuro popieriaus. Koks gi yra kokybiškas spausdinimo ir kopijavimo popierius?

Peržvelkime svarbiausius kokybiško biuro popieriaus kriterijus, į kuriuos pravartu atsižvelgti renkantis spausdinimui tinkamiausius sprendimus:

  • nepermatomumas. Toks kopijavimo popierius yra pakankamai storas ir tinka net dvipusei spaudai, pro jį nešvies lentelė ar tekstas iš kito lapo;
  • itin lygus paviršius. Tai reiškia, kad spausdinant smulkios dalelės netrukdys dažams gulti ant lapo, o visi vaizdai ir raidės bus aiškūs. Be to, itin lygus biuro popierius pagerina biuro įrangos tarnavimo laiką ir sumažina dažų sunaudojimą;
  • balta spalva. Itin subtilių baltos spalvos atspalvių nematome, todėl dažniausiai atrodo ne taip jau svarbu, ar biuro popierius yra 95 ar 98 procentų baltas. Tačiau tekstą ant skaisčiai balto biuro popieriaus žymiai lengviau skaityti dėl kontrasto;
  • daugiafunkciškumas. Spausdinimo popierius, tinkantis visiems spalvotiems ir nespalvotiems rašaliniams bei lazeriniams spausdintuvams ir kopijavimo aparatams. Kuo daugiau funkcijų leidžia atlikti kopijavimo popierius, tuo jo vertė biurui yra didesnė, nes niekada negali žinoti, kam jo prireiks. Kuomet pasirenkamas universalus kopijavimo popierius, galima nesunkiai įgyvendinti bet kokius spausdinimo poreikius.

Biuro popierius įvairiems poreikiams

Mūsų popieriaus asortimentas labai platus ir sudarytas pagal skirtingus kopijavimo poreikius – tiek asmeninių reikmių, tiek naudojant popierių biuro reikalams. Iš tiesų, biuro popierius yra tokia universali prekė, kad gali praversti labai daug kam ir labai įvairiais atvejais. 

Didžiausi popieriaus kiekiai sunaudojami, be abejo, spausdinimui biuro sąlygomis. Gali būti reikalingi šimtai, kartais net tūkstančiai popieriaus lapų, todėl perkant iš anksto naudinga apsirūpinti didesniais biuro popieriaus pakuočių kiekiais – taip gausis ir pigiau, ir patogiau, kadangi ilgainiui sutaupysite.

Kopijavimo popierius namams

Jeigu kopijavimo popierius reikalingas namuose, jo gali prireikti palyginus ne tiek daug, kaip biurui. Žinoma, daug kas priklauso nuo jūsų spausdinimo apimčių ir poreikių. Visada gerai namuose yra turėti pakankamą kiekį popieriaus spausdinimui, bent vieną ar kelias pakuotes, kurias visada turėsite po ranka ir galėsite panaudoti. Spausdinimas iš namų leis mėgautis dar didesniu patogumu, nes nereikės gaišti laiko važiuojant į spausdinimo biurą ir papildomai mokant pinigus, ypač kai spausdinamų lapų kiekis didesnis ar reikia atspausdinti ištisą knygą.

Spausdinimo popieriaus biurui

Kopijavimo popierius biurui yra dar labiau reikalingas, todėl pateikiame begalę pačių įvairiausių pasiūlymų skirtingiems spausdinimo poreikiams. Dabar atėjo metas peržvelgti, kokie pateikiami dažniausi popieriaus pasirinkimai biurui ir į ką pravartu atsižvelgti renkantis spausdinimo popierių.

Popierius biurui

Biuruose rasite labai daug įvairių popieriaus pasirinkimų. Tai ir „Pro design“, ir „Navigator“, „College“, „Data Copy“,  „Double A“, „New Future“, įvairių kitų gamintojų variantai. Prekiaujame tik kokybišku, patikimų gamintojų popieriumi bei kitais ofiso reikmenimis, kurio kokybę galėsite įvertinti patys ir įsitikinti ja naudodami ilgalaikėje perspektyvoje.

Dažnai biuruose naudojamą popierių „Navigator“ dabar rasite jau ir „4office“ internetinėse prekių lentynose, tad kviečiame įsigyti savo kopijavimo reikmėms tinkamiausius pasirinkimus, o prireikus – visuomet pasikonsultuoti su spausdinimo specialistais.

Kriterijai renkantis biuro popierių, kas svarbiausia?

Spausdinimo popierių apibūdina jo baltumas (ryškumas ISO ir šviesos atspindėjimas CIE), lygumas, standumas ir net drėgmė. Tačiau pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos pirmiausia pasirenkamas spausdinimo popierius – tai jo išmatavimai (dydis) ir storis (lyginamasis svoris). Biuro popierius dažniausiai gaminamas trijų pagrindinių formatu – A3, A4 ir A5. 

Biuro popierius A3

A3 formato lapai yra didesni, nei įprasti. Jų pasirinkimas nėra toks didelis kaip A4 formato lapų, ir vis tik, savo internetinėje parduotuvėje mes pasistengėme sudaryti kaip įmanoma išsamesnį asortimentą ir suteikti viską, ko gali prireikti pagal specifinius kopijavimo poreikius.

Biuro popierius A4

Tai standartinio, dažniausiai pasitaikančio dydžio kopijavimo popieriaus pasirinkimai. A4 pakuočių be galo daug ir sudaro plačiausią asortimentą iš visų spausdinimo popieriaus formatų, tad puikių idėjų tiek biurui, tiek namų spausdinimo reikmėms tikrai nepritrūks.

Biuro popierius A5

Jeigu netinka ir yra per dideli A4 formato popieriaus lapai, galimas ir mažesnio A5 kopijavimo popieriaus pasirinkimas. Šis popierius nedidelis, mažos gramatūros, tinkamas įvairioms darbinėms reikmėms, tad galėsite jį pritaikyti pagal savo sumanymus.

Kitų formatų popierius

Esant poreikiui, galimi ir dar didesnių, A2 ir A1 formato biuro popieriaus pasirinkimai. Tai kiek didesnės, maždaug 250 g/m² gramatūros spausdinimo popierius, kurį galima pritaikyti labai įvairioms reikmėms. Popieriaus pakuočių asortimentas be galo platus ir leidžiantis įgyvendinti daugybę darbinių reikmių bei unikalių kūrybos idėjų.

Biuro popierius gramatūra

Renkantis biuro popieriaus storis, arba gramatūra gali būti 80, 90, 100, 120 ar net 210 g/m². Tikslus gramatūros pasirinkimas priklauso nuo individualių spausdinimo poreikių, todėl čia būtų vertinga pasitarti su mūsų specialistais.

Biuro popierius lapų skaičius

Skirtingo dydžio pakuotėse rasite skirtingą lapų kiekį. Galimi tiek mažesnių, tiek didesnių pakuočių pagal poreikius pasirinkimai. Dažniausiai standartiniai pakuočių dydžiai būna po 250 arba 500 lapų, tačiau galima rasti ir kitokių variantų.

Biuro popierius – rekomenduotinas tankis

Biuro spaudiniams geriausias pasirinkimas yra 80-90 g/m² tankio lapai. Šis popierius laikomas universaliu, jis užtikrina gerą spausdinimo kokybę beveik visuose biuro įrangos modeliuose.

Popierius, sunkesnis nei 90 g/m², kainuoja brangiau. Dažniausiai jis yra padengtas, malonus liesti ir reprezentatyvus. Puikiai tinka reklaminiams ir pristatymų spaudiniams, skrajutėms ir žurnalams spausdinti.

Popierius svarbiems dokumentams gali būti net storesnis nei standartinis biuro popierius. Pavyzdžiui, 120 g/m² popierius idealiai tinka brošiūroms ir sertifikatams spausdinti.

Popierius ir paskirtis

Spausdinimo popieriaus pakuotės

Popieriaus lapai yra sudėti į patogias pakuotes, kurias galėsite praplėšti ir naudoti jų turinį jau visai netrukus. Kai kurios asortimente pristatomos biuro popieriaus pakuotės yra su specialiomis rankenėlėmis, už kurių pakuotes patogu paimti ir neštis su savimi. Tai sukurta dar didesniam jūsų patogumui.

Pigus biuro popierius

Biuro popierius nėra kažkokia labai didelė prabangos prekė. Iš esmės, jis prieinamas kiekvienam pagal poreikius. Sudarėme platų asortimentą, kuriame ne tik daug skirtingų pasirinkimų, bet ir labai nevienodos kainos, tad galėsite įsigyti pagal savo finansines galimybes tinkamiausias popieriaus pakuotes norimais kiekiais.

Sužinokite apie akcijas

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.4office.lt rasite paties įvairiausio biuro popieriaus. Siūlomų gaminių kaina draugiška kiekvienam biudžetui. Norintys biuro popieriaus įsigyti pigiau, tą gali padaryti pasinaudoję parduotuvės tinklalapyje skelbiamomis akcijomis. 

Popierių internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.

Tvirtas, kokybiškas, spausdinimui idealiai sukurtas biuro popierius visoms jūsų reikmėms! Susipažinkite su be galo plačiu popieriaus pasauliu iš arčiau ir išsirinkite labiausiai tinkamas pakuotes, kurias greitai ir lengvai galėsite įsigyti internetu!