Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
langeliais
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
kietas
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingos gražios ir patogios užrašų knygutės? Jose galėsite žymėtis visą sau svarbią informaciją, planuoti susitikimus. Nedidelę užrašų knygelę visuomet galima pasiimti su savimi ir turėti ją po ranka tada, kai prireikia labiausiai. Skaitydami toliau rasite ne tik gražių ir stilingų, bet ir kokybiškų knygelių užrašams pagal skirtingus poreikius.

Užrašų knygutės plačiam pasirinkimui


Užrašų knygutės yra labai praktiški, galima sakyti, universalūs įrankiai, kurių gali prireikti bet kur ir kada. Ne viskas šiais laikais vyksta elektroninėje erdvėje. Vertinantiems paprastumą ir rašymą ranka užrašų knygutės bus idealus pasirinkimas. Pirkti užrašų knygeles galite ne tik sau, bet ir dovanoti jas kaip praktišką, kūrybinę verslo dovaną – idėjų dovanoms gali būti daug ir įvairių.

Mūsų pristatomame asortimente atrasite daugybę užrašų knygelių ir kitokių priemonių užrašams geromis kainomis. Pristatome įvairių dydžių, kietais ir minkštais viršeliais knygutes, kurios pasižymi skirtingu dizainu. Vienos iš jų plonesnės, kitos storesnės, su daugiau lapų, tad rinkitės pagal jums tinkamiausią storį ir kitus parametrus.

Kaip išsirinkti užrašų knygelę?


Geriausios yra tik kokybiškos, pakankamai storo popieriaus užrašų knygelės, kurias patogu naudoti. Jeigu norite mėgautis švariais ir tvarkingais užrašais labai svarbu, kad kitoje pusėje nepersimatytų rašalas, todėl pravartu rinktis ir kokybiškus rašiklius, kurie tiktų pagal knygelę. Įvertinkite ir tai, ar patogiau rašyti linijomis, ar langeliais, ar į tuščius lapus.

Taip pat svarbus ir kietas viršelis, kas itin aktualu knygutę dažnai nešiojantis su savimi. Kietas viršelis padės knygelės lapams nenusitrinti, todėl ji bus ilgaamžiškesnė. Žinoma, galite rinktis ir knygutes minkštais viršeliais, jos ir kainuos mažiau. Užapvalinti ir ne tokie aštrūs knygelės kampai taip pat puikus sprendimas.

Ne mažiau svarbus ir knygelės dydis. Rinkitės tokį, kuris jums būtų patogus, kad knygelę galėtumėte lengvai sutalpinti kur nors pasiimdami ir į ją būtų patogu rašyti. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų – tai, kas jums patiks ir bus idealiausias variantas.

Gražios, tvirtos, patikimos užrašų knygutės, į kurias gera ir patogu rašyti! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus užrašams skirtų reikmenų pasirinkimus bei geras jų kainas.