Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Darbo knyga
Sieninis
Stalo
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
baladek-sintetine-pvc-irisimo-medziaga-su-popieriniu-pagrindu
dirbtine-oda
kartonas
lankstus
naturali-oda
pvc
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
12 x 15,5 cm
157 x 217 mm
29,5 x 13,5 cm
30 x 43 cm
30 x 66 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Pasigirsta nuomonių, jog žmonės yra taip įnikę į savo išmaniuosius telefonus bei kompiuterius, kad, atrodo, pamiršo, kaip rašyti ranka. Visgi, faktas, jog darbo kalendoriai bei darbo knygos – populiari prekė mūsų klientų tarpe, o ypač – artėjant naujiems metams, su minėtu teiginiu leidžia nesutikti.

Darbo užrašų knygos ir kalendoriai – puiki laiko planavimo priemonė, kurioje galima patogiai pasižymėti darbo ar asmeninius susitikimus, numatytus atlikti darbus, gimtadienius ar kitas reikšmingas datas: tai, kas parašyta juodu ant balto, tikėtina, iš galvos neišgaruos! Darbo knygoje, greta „sausos“ informacijos, vietos atsiras ir asmeninių įžvalgų, pamąstymų, prasmingų citatų užsirašymui.

Darbo knygos  – universalus produktas, praversiantis ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Taip pat tai – ir reikšminga stiliaus detalė, kasdien keliaujanti kartu ir tam tikra prasme leidžianti save išreikšti. Tad, renkantis šią prekę, svarbu turėtų būti ne tik kaina, bet ir patogumas naudojantis bei, žinoma, dizainas.  

A5 darbo knyga

Sparčiam gyvenimo tempui diktuojant, jog darbo kalendorius visada turi būti kartu su Jumis (niekada negali žinoti, kada prireiks pasižymėti svarbų susitikimą ar užsirašyti genialią mintį, netikėtai šovusią galvon!), A5 darbo knyga – bene geriausias pasirinkimas. Tai – patogaus, kompaktiško formato užrašų knyga, be vargo tilpsianti Jūsų rankinėje ar kuprinėje.

Darbo kalendoriaus nepaleidžiant iš rankų, ne mažiau svarbiu pasirinkimo kriterijumi tampa ne tik knygos funkcionalumas (pavyzdžiui, galimybė užsirašyti planuojamus darbus valandų tikslumu), bet ir estetiniai šio sprendimai. Rinkitės tokį darbo knygos dizainą (spalvos, ornamentai, piešiniai ir kita), kuris yra patraukliausias akiai bei geriausiai atspindi Jūsų asmenybę.  

A4 darbo knyga

Žinant, jog darbo knyga saugiai gulės ant namuose ar darbe esančio stalo ar šio stalčiuje, puikiai tiks didesnė, A4 darbo knyga. Didesnio formato darbo kalendoriuje galima užsirašyti daugiau informacijos bei detaliau susiplanuoti būsimus darbus. Šio formato darbo knygų gausa, siūloma mūsų asortimente, leis pasirinkti ne tik informacijos išdėstymo atžvilgiu, bet ir vizualiai priimtiniausią variantą, nesvarbu, imponuoja žaismingas dizainas ar ieškoma solidesnių sprendimų.

Darbo knygos įmonėms

 

Turbūt net nereikia sakyti, jog darbo knygos yra nepamainomos kone kiekvienoje darbo vietoje. Tai puikus sprendimas biuruose, įvairiose įstaigose ir visur, kur reikalingas protinis darbas, planavimas daug mėnesių į priekį. Naudojant darbo knygas visi planai matomi kaip ant delno, visada galima pasižymėti kilusią gerą idėją ar mintį. Natūralu, jog tai leidžia jaustis darbingiau ir ilgainiui pasiekti geresnius darbo rezultatus.

Įmonėms galime pasiūlyti įsigyti darbo knygų dideliais kiekiais. Asortimentas atnaujinamas prieš kiekvienus naujus metus. Darbo knygos gali būti puikia dovana įmonėms darbuotojams, kuriose jie patogiai susirašys sau svarbius darbus, užsibrėš metų tikslus. Tai bus puikus paskatinimas ateinantiems metams. Įsigyti darbo knygų galite ir įvairioms asmeninėms reikmėms.

 

Kalendoriai ir darbo knygos internetu už gerą kainą

Darbo knyga – ne tik praktiškas pagalbininkas planuojant laiką, bet ir puiki dovanos idėja.  Dažnam pirkėjui aktualu, jog darbo kalendorius kaina „nesikandžiotų“. Juk šis pirkinys bene daugiausiai dėmesio sulaukia artėjant naujiesiems metams, tai yra prieš didžiąsias šventes, kai išlaidų ir taip netrūksta. Džiaugiamės, jog turime galimybę pasiūlyti savo pirkėjams įsigyti įvairių darbo knygų bei kalendorių internetu pigiau ir patogiau, išvengiant šurmulio fizinėse parduotuvėse.